معرفی تالار گفتگوی قرآن، انجیل و تورات

معرفی انجمن و قوانین آن
ارسال پست
admin
مدیر کل سایت
پست: 15
تاریخ عضویت: دو شنبه ژانویه 08, 2018 10:29 am

معرفی تالار گفتگوی قرآن، انجیل و تورات

پست توسط admin » دو شنبه ژانویه 08, 2018 3:07 pm

بسم الله الرحمن الرحیم

معرفی تالار گفتگوی قرآن، انجیل و تورات

بعد از تاسیس سایت پرسش و پاسخ از قرآن،انجیل و تورات به آدرس www.noorpods.com نیاز به یک تالار گفتگو برای مباحثه و ذخیره سازی نظرات احساس شد. بر همین اساس تالار گفتگوی قرآن، انجیل و تورات تاسیس شد تا پاسخگوی این نیاز باشد.

قوانین

نکته: چنانچه موضوع طرح شده با سوالی از سایت پرسش و پاسخ مرتبط است می بایست لینک سوال سایت نورپادز در صدر پست اول قرار گیرد.

1) این سایت جهت فهم و تفهیم دین اسلام بر اساس مباحثه و گفتگوی محترمانه با استناد به از قرآن و کتب من قبل (یعنی تورات، صحف انبیاء، چهار صحیفۀ انجیل) تاسیس شده است، لذا خواهشمندیم که صرفا با استناد به آیات قرآن و کتب من قبل به بحث و تبادل نظر بپردازید.


2) بحث هایی که بجای استناد به آیات کتب، از روایات، احادیث، تاریخ، شان نزول، یا صغری کبری چینی عقلی استفاده کنند، پس از اخطار، توسط مدیر حذف خواهند شد.


3) تالار گفتگوی تورات، انجیل و قرآن محلی برای طرح دعواهای تاریخی شیعه و سنی یا یهود و نصارا نیست و پست هایی که در این راستا ارسال شوند، بلافاصله حذف خواهند شد.


4) سیاق گفتگوها در سایت باید بر مبنای نگاه همه جانبه به آیات قرآن و کتب من قبل استوار باشد و لذا خواهشمندیم که کاربران محترم آیات را در انزوا بررسی نفرمایند.


5) کاربرانی که القاب یا انگ هایی مانند (وهابی، یهودی، صهیونیست، منافق، مزدور ... ) را به دیگر کاربران نسبت دهند، بلافاصله معلق می گردند.


تذکر: مقررات فوق مبنای عمومی بحث ها و گفتگوهاست، لذا در صورت مشاهدۀ دیگر انواع اخلالها در گفتگوهای سایت، مدیریت در تعلیق کاربر خاطی مختار می باشد.


تلاش ما بر این است تا محیطی امن و کاربردی برای پژوهشگران و محققین قرآن و کتب من قبل فراهم آید تا بدور از هرگونه سانسور، آیات قرآن و کتب من قبل مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند. ان شاءالله

ارسال پست